Muzyczna oprawa Twojej uroczystości
Tytul strony

al Fine

Zapewni profesjonalną oprawę muzyczną Ślubu Kościelnego lub Cywilnego

Zaprezentuje się podczas koncertu dla rodziców i gości w czasie wesela

Uświetni bankiet, przyjęcie, lub inną uroczystość firmową

Dopasuje repertuar muzyki klasycznej i rozrywkowej do miejsca i rodzaju uroczystości

Wykona utwory dostosowane do oczekiwań klienta jeśli jest to zgodne z wymaganiami osób i miejsca w którym odbywa się występ

Wystąpi w dowolnym miejscu Polski

Gwarantuje profesjonalizm i zadowolenie zamawiającego

Ślub

Doskonale wiemy jak sprawić by Najważniejszy Dzień w Twoim życiu, był niezapomniany i wyjątkowy. Dzięki dobrze dobranemu repertuarowi oraz profesjonalnemu wykonaniu utworów, chwile w Kościele czy Urzędzie stanu Cywilnego dostarczą Wam i waszym gościom wielu wzruszeń. Staramy się spełniać wasze życzenia a doradzając czuwamy, aby swoją muzyką nie zaburzyć powagi miejsca, lub instytucji. Repertuar omawiamy indywidualnie, a jeśli ślub nie odbywa się w miejscu sakralnym, jesteśmy otwarci na propozycje nowych melodii, czy pieśni. Wszystko po to, by sprawić Wam radość i pomóc w zorganizowaniu wymarzonej uroczystości.

Koncert weselny

Często Młode Pary nienasycone dźwiękami instrumentów klasycznych, zapraszają nas do występów podczas uroczystości weselnych. Zazwyczaj koncert ten jest podziękowaniem dla rodziców, lub formą rozrywki dla zgromadzonych gości. Podobnie jak z repertuarem w Kościele czy w Urzędzie ten też jest dobierany indywidualnie i według życzeń Państwa Młodych. Podczas takiego koncertu wykonujemy utwory muzyki klasycznej, przez "przeboje" operowe, operetkowe, musicalowe oraz muzykę popularną czy filmową.

Koncerty

Koncerty zorganizowane, są dla nas ważnym elementem działalności. To właśnie podczas takich występów możemy w całej okazałości zaprezentować swoje umiejętności różnorodność repertuaru. W czasie występów prezentujemy muzykę świecką, często dobraną tematycznie. Oferujemy szeroki wachlarz utworów sakralnych, dlatego nie są nam obce koncerty muzyki pasyjnej, maryjnej czy kolęd. Nie jest dla nas problemem uświetnienie uroczystości kościelnej, jak również danie samego koncertu dostosowanego do kalendarza liturgicznego.

Bankiety i imprezy firmowe

Zdarza się tak, że instytucja lub firma obchodzi święto. Podczas takiego właśnie przyjęcia lub bankietu, doskonałym tłem muzycznym będzie dla państwa muzyka subtelna i stonowana. Utwory które wybieramy na tego typu występy nie utrudniają komunikacji między gośćmi a brzmienie instrumentów akustycznych sprawi iż muzyka nie będzie natarczywa a zarazem wprowadzi klimat eleganckiego spotkania.